VİZYONUMUZ

İlaçlama ve dezenfeksiyon sektörünün lider firması Çözer İlaçlama, mesleki ar-ge çalışmaları ve donanımlı personel gücüyle ilaçlama işlemlerinde profesyonellik odaklı çalışan bir markadır. Bu bağlamda haşere ve böcek ilaçlama çalışmalarının kimyasal, biyolojik, fiziksel ve sosyal etkileşimini entegre şekilde irdeleyerek uygulamalarına yön veren firmamız, farklı haşere ve böcek türlerinin insan – toplum yaşamına olan negatif etkisine; doğayla uyumlu olacak şekilde alternatif çözüm yolları üretmektedir.

Standart uygulamaların ve çalışma şekillerinin dışında bir mesleki anlayış geliştirmek; bu anlayışın temelinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinin bulunması Çözer İlaçlama Şirketi’nin vizyonunu oluşturmaktadır. Buna bağlı olarak ilaçlama uygulamalarımızın tamamında hem bölgesel, hem çevresel hem de bireysel kazanımın sağlanmasına özen gösterilmektedir.

Haşere ve böcek türlerinin sosyal yaşama olan istilai hareketlerini önlemek yalnızca onların yok edilmesi anlamı taşımamaktadır. Firmamız gelecekçi ve çevreci yaklaşımın bir göstergesi olarak, böcek ve haşere ilaçlama uygulamalarının tümünde tabiatla uyumlu materyal kullanımını tercih etmektedir. Bu sayede mümkün hallerde doğal ortamlarına dönmesi sağlanan istilacı canlıların doğayla uyumlu şekilde uzaklaştırılması mümkün olmaktadır.

Çözer İlaçlama Şirketi’nin mesleki vizyonuna yönelik bir diğer yapı taşı; fiyatlandırma politikalarıdır. Birinci sınıf materyal kullanılarak, uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen ilaçlama uygulamalarının, hizmet talebinde bulunanlara uygun fiyatlar dahilinde ulaşması için; şirketimizin özel fiyatlandırma politikası bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin birinci sınıf hizmeti, makul ödemelerle alması sağlanır.

Sektörün alışıldık ilaçlama yöntemleri uygulamalarının, şehir yaşamında her geçen yıl çeşitlilik ve yoğunluk kazanan haşere türlerine karşı yaşadığı kısıtlılığa; farklı haşere ilaçlama ve uygulama yöntemleriyle çözüm sunan firmamız, yalnızca kendi müşterilerine değil, başka ilaçlama şirketlerinin mesleki ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Uzman personel kadromuzun sahip olduğu bireysel donanıma ve sertifika eğitimlerine ek olarak Çözer İlaçlama; mesleki eğitim ve ar-ge çalışmalarını önemseyen kurumsal bir firmadır. Bu bağlamda düzenli meslek içi eğitim çalışmaları ve AR-GE yatırımları firmamızın öncü olduğu mesleki araştırmalar ve uygulama önermeleri ilaçlama sektörüne yön verir niteliktedir.

Profesyonel İlaçlama Uygulamaları İlaçlama uygulamalarında geleneksel çözümlerin modern çalışmalarla boyut değiştirmesi için katkı sunan Çözer İlaçlama Şirketi; tüm böcek ilaçlama materyalleri ve kimyasallarına yönelik araştırmalar için yatırım yapan, hizmet sonrası memnuniyet ölçütleri ve değerlendirmelerini dikkate alarak kendini revize eden bir çalışma anlayışına sahiptir.

Her haşere ve böcek türünün yaşam döngüsü ve alışkanlıkları, bünye özellikleri ve ihtiyaçları farklı ilaçlama yöntemlerinin uygulanmasını gerekli kılmaktadır. Bu sebeple bireysel ilaçlama müdahaleleri ve standart uygulamalar her haşere türü üzerinde aynı etkiyi yaratmamaktadır. Firmamız profesyonel ilaçlama uygulamalarının geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi adına iş alanına yönelik AR-GE çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Bu sayede her haşere ve böcek ilaçlama uygulaması kendine has tekniklere ve kimyasallara sahip bir plan dahilinde yapılmaktadır.

Profesyonel çalışma prensibinin bir gereği olarak, ilaçlama işlemlerimizin tamamında hizmet sonrası değerlendirme ve feedback çalışmalarımız, temsil ve iletişim departmanımız tarafından incelenmektedir. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızın vizyonumuza hizmet ettiği bu uygulama sayesinde her hizmet ve uygulamanın müşterilerimizdeki karşılığını eş zamanlı olarak takip etmekteyiz. Böylece hizmet alanlarla etkileşimli ve iş birlikçi çalışma modelini sektörel anlamda hayata geçiren Çözer İlaçlama, tek seferlik haşere ilaçlama hizmeti alınan gelip geçici bir firma olmaktan ziyade, yıllarca hizmet tekrarı talebi olan geniş müşteri portföyüne sahipti ve müşterileriyle temas halinde olan bir yönetim anlayışıyla çalışmaktadır.